Torun Munthe oljemålning

Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORUN MUNTHE (1891-1933) stilleben, signerad och daterad 1949, olja på duk uppsatt på pannå, dagermått 69 x 27 cm.

400529

2016-08-23