Leksak samt skulptur

Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur
Leksak samt skulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLMOGE, 2 dlr., 18/1900-tal, fågel samt leksak, längd 24-52 cm

Slitage, hästens fot med lagning

400536

2016-08-23