Alf Svensson Tingströms

Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms
Alf Svensson Tingströms

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALF SVENSSON, Tingströms, 1950/60-tal, teak, höjd ca 42 längd 150 samt bredd 55 cm.

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage.

400539

Päivämäärä:

2016-08-23