Alf Svensson Tingströms
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALF SVENSSON, Tingströms, 1950/60-tal, teak, höjd ca 42 längd 150 samt bredd 55 cm.
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage.
400539
Päivämäärä:
2016-08-23