Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, i teak, 1960-tal, delvis svartmålat, dörrar samt lådor, höjd 114, 150x42 cm
Visst slitage, senare bemålning i svart
400558
2016-08-23