Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, i teak, 1960-tal, delvis svartmålat, dörrar samt lådor, höjd 114, 150x42 cm

Visst slitage, senare bemålning i svart

400558

2016-08-23