Slaktarbänk furu

Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu
Slaktarbänk furu

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAKTARBÄNK, i massivt trä, 1900-talets mitt, stående på fyra raka ben, höjd 80, 60x50 cm

Bruksslitage

400560

2016-08-23