Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, teak, 1940/50-tal, räfflade dörrar, överskåp med barinredning samt belysning, tvådelat, höjd 180, bredd 92 cm
Visst slitage
400571
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här