Lotte Laserstein porträtt

Lotte Laserstein porträtt
Lotte Laserstein porträtt
Lotte Laserstein porträtt
Lotte Laserstein porträtt

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOTTE LASERSTEIN (1898-1993):Porträtt föreställande fröken Ida Nilsson, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 40x32 cm.
Upptagen i verkförteckningen "Meine Einzige Wirklichkeit" av Anna Carola sid 230/365
.

400608

2016-08-23