Magnus Creutz oljemålning
2016-08-23
400617
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAGNUS CREUTZ (1909-1989):Kvinnoporträtt, signerad Creutz, olja på pannå, 26x32,5 cm