Ljusstake Svenskt tenn

Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn
Ljusstake Svenskt tenn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIRMA SVENSK TENN, ljusstake, tenn, för två ljus, 1940-tal, höjd 21 cm

Bruksslitage, repor

400629

2016-08-23