Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn i mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm
Visst slitage
400635
2016-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här