Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 800 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, tillverkning Falkenberg, ställbara, utförda i mässing och gjutjärn, höjd ca 125 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

400660

2016-08-23