Damsekretär Louis Seizestil

Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil
Damsekretär Louis Seizestil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSEKRETÄR, alm samt bok, 1900-talets mitt, Louis Seizestil, låda i sargen, klaff med bakomliggande skrivinredning, höjd ca 88, 74x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

400670

2016-08-25