Anita Hansson Brusewitz skulptur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA BRUSEWITZ HANSSON (född 1927): "Mor och Barn II", signerad och daterad undertill Anita Hansson Brusewitz, 31. Mor och Barn II, bränd i lera, terracotta, höjd inkl träsockel ca 11,5 cm

400675

2016-08-26