Anita Hansson Brusewitz skulptur
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANITA BRUSEWITZ HANSSON (född 1927): "Mor och Barn II", signerad och daterad undertill Anita Hansson Brusewitz, 31. Mor och Barn II, bränd i lera, terracotta, höjd inkl träsockel ca 11,5 cm
400675
2016-08-26