Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAX ERNST (1891-1976), La National, 1975, signerad Max Ernst 206/500, färglitografi, ca 52x44 cm
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
400682
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här