Max Ernst Tema

Max Ernst Tema
Max Ernst Tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976), La National, 1975, signerad Max Ernst 206/500, färglitografi, ca 52x44 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

400682

2016-10-23