Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): ur: le lézard aux plumes d´or, 1967, signerad samt numrerad Miró E.A, 7/10, färglitografi, ca 54x40 cm
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
ej examinerad ur ram
400689
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här