Joan Miró Tema

Joan Miró Tema
Joan Miró Tema

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): ur: le lézard aux plumes d´or, 1967, signerad samt numrerad Miró E.A, 7/10, färglitografi, ca 54x40 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

ej examinerad ur ram

400689

2016-10-23