Bokhylla björk

Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, bonad bok, 1900-talets första hälft, höjd ca 75, 154x29,5 cm

Bruksslitage

400710

2016-08-26