Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, bonad bok, 1900-talets första hälft, höjd ca 75, 154x29,5 cm
Bruksslitage
400710
2016-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här