Soffa, 1940-tal

Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal
Soffa, 1940-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1940-tal, ljus plysch med raka ben i betsat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 45, 200x84 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, stoppning i gott skick

400715

Päivämäärä:

2016-08-26