Soffa, 1940-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1940-tal, ljus plysch med raka ben i betsat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 45, 200x84 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, stoppning i gott skick
400715
Päivämäärä:
2016-08-26