Elias Sehlstedt oljemålning

Elias Sehlstedt oljemålning
Elias Sehlstedt oljemålning
Elias Sehlstedt oljemålning
Elias Sehlstedt oljemålning
Elias Sehlstedt oljemålning
Elias Sehlstedt oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIAS SEHLSTEDT (1808-1874): Bränningar vid kustbebyggelse, signerad ES.dt, olja på duk, ca 50x70 cm

Krackelerad

400735

2016-08-25