Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIAS SEHLSTEDT (1808-1874): Bränningar vid kustbebyggelse, signerad ES.dt, olja på duk, ca 50x70 cm
Krackelerad
400735
2016-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här