Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 3 delar, teak, 1960-tal, det största bordet höjd ca 52, 40x55 cm
Zustandsbeschreibung
Ytslitage
400739
2016-08-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner