Satsbord i teak

Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak
Satsbord i teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SATSBORD, 3 delar, teak, 1960-tal, det största bordet höjd ca 52, 40x55 cm

Zustandsbeschreibung

Ytslitage

400739

2016-08-26