Jan Bohumil Pospisil oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Vy från Skeppsbron mot Nationalmuseum, signerad J. B. Pospisil Stockholm, olja på duk, ca 50x73 cm

400757

2016-08-25