Rölakanmatta Capella

Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella
Rölakanmatta Capella

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, 1950-60-tal, Sverige, mönster efter Carl Malmsten "Capella", rölakan, grafisk rutdekor i gult och orange, ca 300x200 cm

Visst slitage, smärre fläckar

400780

2016-08-26