Kaffekopp empire Meissen

Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen
Kaffekopp empire Meissen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKOPP, Meissen, 1800-tal, empire, motiv med lodjur samt förgylld dekor, koppens höjd ca 6,5, fatets diamater 13,5 cm

Ytligt slitage

400784

2016-08-27