Nils Strinning String
2016-08-26
400789
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLESEKTION, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 6 hyllplan, längd ca 78 cm
Slitage