Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTALER, 1 par, glaserad keramik, i form av elefanter, höjd ca 38, längd 40 cm
Slitage, enstaka nagg kan förekomma
400791
2016-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här