Piedestaler i form av elefanter

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 1 par, glaserad keramik, i form av elefanter, höjd ca 38, längd 40 cm

Slitage, enstaka nagg kan förekomma

400791

2016-08-26