Bord stolar

Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar
Bord stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD med låda i sargen, STOLAR, 2 st., furu, 18/1900-tal, bordets höjd ca 71, 76x42, sitthöjd 42 cm

Slitage, smärre skador, en stol med förvaring

400803

2016-08-26