Knivar med porfyrskaft

Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft
Knivar med porfyrskaft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIVAR, 2 st., 1800-tal, skaft i porfyr, bladen märkta L.F. Ståhlberg, Stålfors, längd ca 22,5 cm

smärre nagg

400808

2016-08-26