Brevpress porfyr

Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr
Brevpress porfyr

Klubbat för:

6 200 SEK

2 500 SEK

BREVPRESS, porfyr, empiresstil, med handtag i förgylld brons, höjd utan knopp ca 12,5x6,5cm

smärre nagg

400833

2016-08-26