Fåtöljer 1930-tal

Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal
Fåtöljer 1930-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, plyschklädsel samt betsad trästomme, 1930-tal, sitthöjd ca 45 cm

Armlän med vissa skador

400862

2016-08-26