Bordslampa 1960-tal

 Bordslampa 1960-tal
 Bordslampa 1960-tal
 Bordslampa 1960-tal
 Bordslampa 1960-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, glas och mässing, 1960-tal, Möllers armaturer, Eskilstuna, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

400865

2016-08-26