Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRKANNA, 2 st., STEMCUP, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 5,5-10-12 cm
Nagg, lagningar, kannorna saknar lock
400876
2016-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här