Miniatyrkannor

Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor
Miniatyrkannor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRKANNA, 2 st., STEMCUP, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 5,5-10-12 cm

Nagg, lagningar, kannorna saknar lock

400876

2016-08-26