Hans J Wegner soffa

Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa
Hans J Wegner soffa

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J. WEGNER, "Cigarren", teak samt ek, Getama, lösa textilklädda plymåer, höjd ca 70, 1743x75 cm

Visst slitage, klädsel med vissa skador

400877

2016-08-26