Bärtallrikar i porslin Kina

Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina
Bärtallrikar i porslin Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRTALLRIKAR, 1 par, KOPPAR, FAT, SNUSFLASKA, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 3,5-6, bärtallrikarnas diameter 16 cm

Skador

400879

2016-08-26