Sängbord Triva
2016-08-26
400895
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD, "Triva", ek, Nordiska kompaniets verkstäder, skyltmärkt, höjd ca 29, 60x42 cm
Skador, slitage,