Dalahäst 1900-talets början

Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början
Dalahäst 1900-talets början

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALAHÄST, bemålat trä, 1900-talets början, höjd ca 17cm

Smärre skador

400900

2016-08-26