Peter Öhrnell oljemålningen

Peter Öhrnell oljemålningen
Peter Öhrnell oljemålningen
Peter Öhrnell oljemålningen
Peter Öhrnell oljemålningen
Peter Öhrnell oljemålningen
Peter Öhrnell oljemålningen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ÖHRNELL (1900-tal): Nakenstudie, signerad och daterad Öhrnell 1987, olja på duk, 90x75 cm

400902

2016-08-27