Gerda Roosvall Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939): Stående kvinnlig modell, signerad och daterad 1889, olja på duk, ca 38x22 cm

Bucklig duk

400911

2016-08-27