Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
GERDA ROOSVAL KALLSTENIUS (1864-1939): Stående kvinnlig modell, signerad och daterad 1889, olja på duk, ca 38x22 cm
Bucklig duk
400911
2016-08-27