Soffbord teak 1960-tal

Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal
Soffbord teak 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, teak, med utdragsskivor i svart laminat, höjd 53,5, ca 160x63 cm
Skador: Bruksslitage

400916

2016-09-05