Snedklaffsekretär rokoko
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, fanerade med bl.a. valnöt, 1700-tal, rokoko, invändigt med smålådor, beslag i mässing, höjd ca 107, 111x64 cm, lösa fanerbitar samt draghantag medföljer
Fanerbortfall, slitage, ytsakdor
400925
2016-08-26