Snedklaffsekretär rokoko

Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko
Snedklaffsekretär rokoko

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, fanerade med bl.a. valnöt, 1700-tal, rokoko, invändigt med smålådor, beslag i mässing, höjd ca 107, 111x64 cm, lösa fanerbitar samt draghantag medföljer

Fanerbortfall, slitage, ytsakdor

400925

2016-08-26