Pierre Bertschi oljemålning

Pierre Bertschi oljemålning
Pierre Bertschi oljemålning
Pierre Bertschi oljemålning
Pierre Bertschi oljemålning
Pierre Bertschi oljemålning
Pierre Bertschi oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE BERTSCHI (född 1941): Komposition, signerad, olja på duk, ca 100x100 cm

400929

2016-08-26