Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, svenska importsstämplar, 1900-tal, insida fordrad med cederträ, höjd ca 4, 17x9,5 cm
Bruksslitage
400934
2016-08-26