Cigarettskrin

Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin
Cigarettskrin

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

CIGARETTSKRIN, sterlingsilver, svenska importsstämplar, 1900-tal, insida fordrad med cederträ, höjd ca 4, 17x9,5 cm

Bruksslitage

400934

2016-08-26