Skåp
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets första hälft, 4 lådor, grå bemålning, dragbeslag i mässing, träskuren dekor, skåpsdel med bakomliggande hyllpan samt lådinredning, höjd ca 140, 89x51 cm, nyckel finns
Senare bemålning, slitage
400953
2016-08-26