Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, grå bemålning, låda i sargen, dragbeslag i mässing, svarvade ben, höjd ca 76, 107x50 cm
Slitage, senare bemålning
400964
2016-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här