Skrivbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, grå bemålning, låda i sargen, dragbeslag i mässing, svarvade ben, höjd ca 76, 107x50 cm

Slitage, senare bemålning

400964

2016-08-27