Lars Jonsson färglitografi
Valmis
2016-08-27
400977
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Spov, signerad Lars Jonsson, HC12/35, färglitografi, ca 25x37 cm