Soffa fåtöljer
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, pärlspikning, soffans längd ca 185, sitthöjd 39 resp 37 cm
Slitage, smärre dekoravslag på ett ben
401016
2016-08-26