Steiff figurer
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEIFF FIGURER, 22 st., huvudsak 1950-60-tal, bestående av bl.a. 2 elefanter "Floppy Ele", mus "Pieps", sköldpadda "Slo", 3 fiskar, 6 fåglar, 2 hundar, 2 apor, docka "Sandman" mm, längd ca 4-30 cm
Smärre slitage, saknar delvis märkning
401017
2016-08-26