Vinkylare

Vinkylare
Vinkylare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VINKYLARE, nysilver, 1900-tal, oval form, höjd ca 23, längd 29,5 cm

Bruksslitage

401025

2016-08-26