Spegel Erik Höglund

Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, spegel, kolorerad träram i tre nyanser, 1960-tal, för Eriksmåla glas, brännstämplad och etikettmärkt, ca 110x61 cm

401027

2016-08-26