Axel Lilliehöök akvarell

Axel Lilliehöök akvarell
Axel Lilliehöök akvarell
Axel Lilliehöök akvarell
Axel Lilliehöök akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL LILLIEHÖÖK (1930-2015): Kurbits, signerad och daterad A. Lilliehöök 1983, akvarell på papper, ca 64x48 cm

401035

2016-08-27